ÖnderSoft

Uyumsoft Eko Tİcari

Lisans bedeli ödemeyeceksiniz.

Donanım maliyetlerinizi %80 azaltacaksınız.

Verilerinizi güvenle saklayacaksınız.

Kurulum ve bakım maliyetlerine katlanmayacaksınız.

Uzman desteğine ihtiyaç duymadan kolayca kullanacaksınız.

Tüm cihazlarla her yerden çalışabileceksiniz.

Kolay raporlamalar ile işlerinizi anlık olarak yöneteceksiniz.

7/24 kesintisiz destek hizmeti alacaksınız.

UyumSoft Banka Bakiyem

Tek tek banka hesaplarını kontrol etmeye son!

Bankalarınızda bulunan hesaplarınızı tek bir ekranda bir arada görüntüleyin. İster bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan ya da isterseniz kullandığınız ticari programınızdan anlık olarak tüm bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Banka Bakiyem uygulaması ile banka hesaplarınızdaki tüm TL, $, € ve diğer para birimleri ile, vadeli ve vadesiz hesaplarınızın anlık bakiyesini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu hesaplarınıza, ister internetten tüm tarayıcılardan, ister mobil cihazlarınızdan, ya da isterseniz de tam entegre olarak Uyumsoft ERP ve EkoTicari veya diğer kullandığınız yerli ve yabancı ERP yazılımları ve ticari programınızla entegre edilerek hesaplarınızı anlık görüntüleyebilirsiniz.


QlikSense BI Tools

Bir analiz aracı düşünün ki, şirketteki her profildeki kullanıcı kendi raporlarını hazırlayabilsin ve dinamik kokpitler ile çok büyük veri kümelerindeki gizli kalmış bilgiye ulaşabilsin. Artık Qlik Sense ile bu mümkün. Qlik Sense, bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış devrim niteliğinde bir self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır.

Qlik Sense ile verinizi hızla görselleştirin, en ince ayrıntısına kadar sorgulayarak, anında bağlantıları ortaya çıkarın ve fırsatları her açıdan görün.

Uyumsoft WebErp ve Progress masaüstü programlarını hızlı bir şekilde Qlik Sense raporlama ile profesyonel hızlı veri almanızı sağlıyoruz.